Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array MrCaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 07 Ocak 2015
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alınan Teşekkür:   1

galaxy ace s5830i yardım :)

Merhabalar gençler bu telefonu aldığım güne lanet okusamda artık bi kere aldık ve zamanı gelincede değişicem fakat telefondan pek anlamıyorum o yüzden gidip bunu almıştım şimdi bu telefon h+ desteklemiyormu acaba ? net konusunda çok sıkıntım var 200 pinglerde 3 mbt down hızıyla geçinmeye çalışıyorum. ayrıca telefon hem yavaş hemde şarjı aşırı şekilde gidiyor . kerek46 maxigameden tanıyorum biraz bana yardımcı olursan sevinirim hangi romu yüklemem gerekir ? şarj için önerebileceğin program varmıdır ve bu internet sorunu telefondan kaynaklanıyor olabilir mi ? aynı telefodandan sendede varmış halimi anlıyorsundur herhalde şimdiden teşekkürler.

Genel Görevli Array Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Ocak 2013
    Konular  20
    Edilen Teşekkür 
     28
    Alınan Teşekkür:   45
    Canerim hos geldin, room konusunda yardimci olamiyicam,ancak konuna gelirsek yardimci olmaya calisicagim,telefonun h+ destekliyor bunda bir problem yok.Eger h+ cekerken bile yavas geliyorsa daha hizli internet icin yapicak pekte birsey yok, telefonlarin kendine ait ağ hizlari var.

Yok h+ hic olmuyorsa ayarlar>mobil ağlar>sebeke modu>yalnizca wcdma yi secmelisin.

Resimli anlatim
    Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

Sarj konusunda clean master var telefon icin o benim bayagi isime yariyor,tabi oda belli bir ram harciyor telefonun ömrü yavas yavas doluyor sanki

3. Gravity, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

MrCaner  

Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alıntı Gravity Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Canerim hos geldin, room konusunda yardimci olamiyicam,ancak konuna gelirsek yardimci olmaya calisicagim,telefonun h+ destekliyor bunda bir problem yok.Eger h+ cekerken bile yavas geliyorsa daha hizli internet icin yapicak pekte birsey yok, telefonlarin kendine ait ağ hizlari var.

Yok h+ hic olmuyorsa ayarlar>mobil ağlar>sebeke modu>yalnizca wcdma yi secmelisin.

Resimli anlatim
    Gizlenmiş içeriği görüntülemek için tıklayın

Sarj konusunda clean master var telefon icin o benim bayagi isime yariyor,tabi oda belli bir ram harciyor telefonun ömrü yavas yavas doluyor sanki
    hoşbulduk sağolda mobil ağda öyle bi seçenek yok benim tel s5830i böyle bir menü yok ve telde hiç h+ olmuyor

bu arada telefonun rami nerdeyse zaten hep dolu nasıl bir telefon anlamadım

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523
    Merhaba Caner,

Bu telefonu Mikail (kerek46) kullanıyordu. O olsaydı yardımcı olurdu da uzun süredir foruma girmiyor herhalde birşeylerle meşgul. İnternet hızı konusunda pek bir bilgim ve fikrim yok. Rom konusunda ise şuradan bu cihaz ile ilgili bütün romlara ulaşabilirsin. Tek tek deneyip görmek lazım hangisinin daha verimli olduğunu.

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Merhaba Caner,

Bu telefonu Mikail (kerek46) kullanıyordu. O olsaydı yardımcı olurdu da uzun süredir foruma girmiyor herhalde birşeylerle meşgul. İnternet hızı konusunda pek bir bilgim ve fikrim yok. Rom konusunda ise şuradan bu cihaz ile ilgili bütün romlara ulaşabilirsin. Tek tek deneyip görmek lazım hangisinin daha verimli olduğunu.

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    abi telden kaynaklıymış internet hızı benim hattı discoverye taktım 40 ping 10 mbt hız aldım. asus zenfone 2 çıkacakmış max 1000 lira olur diyorlar almaya değermi sence ?

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523
    Alıntı MrCaner Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    abi telden kaynaklıymış internet hızı benim hattı discoverye taktım 40 ping 10 mbt hız aldım. asus zenfone 2 çıkacakmış max 1000 lira olur diyorlar almaya değermi sence ?
    1000 lira civarında olursa kesinlikle almaya değer.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)