Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523

Samsung Galaxy Note 5 N920C Güncel Firmware & Yükleme Talimatı

Bu konu altında Samsung Galaxy Note5 N920C için en güncel firmwareler (Stock Rom-Orjinal Yazılım) paylaşılacaktır.

Stock rom yükleme işlemi bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. Stock rom yükleme esnasında doğabilecek her türlü sorundan kendiniz sorumlusunuz.

Rom yüklemeye başlamadan önce bilgisayarınızda gerekli Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] kurulu olduğundan emin olunuz ve mutlaka Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] alınız.

Yazılımları yüklemek için Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] isimli programı kullanmanız gerekmektedir.

Güncel yazılımlara aşağıdan ulaşabilirsiniz, tüm yazılımlar Türkçe dil desteği içermektedir :

Yazılım Download Linkleri :

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Yükleme Talimatı :

1. Güncel yazılımı indirip rardan çıkarın.

2. Telefonunuzdan Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri bölümünden USB Hata ayıklama modunu aktif edin.

3. Telefonuzu Ses Kısma + Güç Tuşu + Home tuşuna aynı anda basarak "Download moduna" alıp USB kablosu ile pc nize bağlayın.

4. Odin programını çalıştırın, PDA kısmından indirdiğiniz güncel yazılım dosyanızı seçin.

5. Son olarak "Start" butonuna tıklayıp yazılım yükleme işlemini başlatın. Bu işlem yazılımın boyutuna bağlı olarak bikaç dk sürebiliyor, yükleme işlemi tamamlanana kadar usb kablosunu çıkarmayın aksi takdirde telefonunuz brick (kullanılmaz ) duruma gelebilir.

AndroidEvim Üyesi Array 59fn106 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 03 Ocak 2018
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0
    Merhabalar;

Bir hata sonucu samsung note 5 telefonumu rootladım daha sonra twrp recovery yükledim beğenmedim ve süperus programından rootu geri almak istedim o sıra hata oldu ve telefon sürekli reset atmaya başladı.Bende burdaki orjinal stock rom u telefona tekrar yükledim fakat telefonun kendi uygulaması güvenli klasöre girdiğimde (cihaza yetkisiz yazılım yüklendiğinden gücenli klasör oluşturulamıyor) diye uyarı çıkıyor. Bunun sebebi root sayacı mı yoksa başka bir şey mi yardımcı olursanız sevinirim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler