Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523

Samsung Galaxy J7 SM-J700F Root Yapma Rehberi

Samsung Galaxy J7 SM-J700F Root Android 6.0.1

Uyarı: Bu riskli bir işlemdir, oluşabilecek sorunlardan dolayı sistemiz sorumlu tutulamaz. Bu işlemi uygulamak ve ortaya çıkabilecek sorunlarda tüm insiyatif ve sorumluluk kendinize aittir.

Gerekli Dosya: Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

İşlem Yönergeleri:

1. Telefonunuzun "Geliştirici Seçeneklerini" aktif ederk oradan "USB hata ayıklama" ve "OEM kilit açma" seçeneklerini aktif ediniz.

2. Telefonunuzu komple kapatınız, telefon kapandıktan sonra Ses Kısma + Home + Güç tuşlarına aynı anda basılı tutunuz download modu gelene kadar. Download modu geldikten sonra 1 kez ses yükseltme tuşuna basınız.

3. Telefonunuzu usb kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.

4. Yukardaki linkten indirdiğiniz klasörün içerisinde yer alan "Odin" programını çalıştırınız ve "AP" kısmına yine aynı klasörün içerisinde yer alan "
    CF-Auto-Root-j7elte-j7eltexx-smj700f.md5" dosyasını seçerek yerleştiriniz.

5. Son olarak "Start" butonuna tıklayınız ve bekleyiniz. Telefonunuz kapanıp açılacak yaklaşık 5 dk Samsung siyah bir ekranda bazı yüklemeler yapıp bekleyecek işlemin tamamlanmasını bekleyiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra telefon kendini tekrardan başlatıp ana ekranınız açılacaktır. Hayırlı olsun.

2. The Following 2 Users Say Thank You to Deepblue For This Useful Post:

AndroidEvim Üyesi Array beytike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 05 Eylül 2016
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

bütün işlemi yaptık olmadı

olmuyor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kardeşler,başka yol yok mu?

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Olmayacak birşey yok eğer herşeyi doğru ve tam yaparsanız. Bu en kolay ve en etkili yöntemdir. Bunu yapamıyorsanız diğerlerini hiç yapamazsınız.

5. Deepblue, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

AndroidEvim Üyesi Array omerfaruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 16 Ocak 2017
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alıntı deepblue Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    olmayacak birşey yok eğer herşeyi doğru ve tam yaparsanız. Bu en kolay ve en etkili yöntemdir. Bunu yapamıyorsanız diğerlerini hiç yapamazsınız.

allah razi olsun yarin okul var sabahçiyim ama saat 12 den beri uğraşiyom kise oemle şifre aç midir ne boktur onu göstermemiş saol

AndroidEvim Üyesi Array YalcinO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 22 Ocak 2017
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Sa kardeşim öncelikle

herşeyi aynen yaptım "Recovery is not seandroid enforcer" diyor açarken samsung yazısının üstünde yardım edin

- - - Güncellendi - - -

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı YalcinO Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Sa kardeşim öncelikle

herşeyi aynen yaptım "Recovery is not seandroid enforcer" diyor açarken samsung yazısının üstünde yardım edin

- - - Güncellendi - - -
    A.s, OEM Kilit açma işlemini yaptınız mı?

AndroidEvim Üyesi Array suparaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Şubat 2017
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Hocam kolay gelsin. Ben buradaki herşeyi eksiksiz yaptım ama 5 dk bekleyin sonra telefonunuz açılacak demişsiniz ama benim telefon rahat 30 40 dk öyle kaldı ama açılmadı. Siyah ekranda hiç gitmedi. Bi yardım ederseniz. Telefonu açamıyorumda

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı suparaslan Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Hocam kolay gelsin. Ben buradaki herşeyi eksiksiz yaptım ama 5 dk bekleyin sonra telefonunuz açılacak demişsiniz ama benim telefon rahat 30 40 dk öyle kaldı ama açılmadı. Siyah ekranda hiç gitmedi. Bi yardım ederseniz. Telefonu açamıyorumda
    5-10 dk bekledikten sonra açılmıyorsa daha beklemeyin açılmaz.

Bu durumda 2 şey yapabilirsiniz;

1. Recovery moduna girip factory reset atmak.

2. Stock yazılımı indirip telefonu download moduna alıp flashlamak.

Sırası ile deneyin hangisi işe yararsa artık

AndroidEvim Üyesi Array Ahmet12312 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Mart 2017
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Hocam aylardır uğraşıyorum bir türlü yapamadım, direk odinden atıyorum recoveri bilmemne hatası veriyo açılırken açılmıyor. TWRP recovery yükleyip ordan atıyorum yine olmuyor. Hard reset atıp denedim yine olmadı. Romda sıkıntı vardır diye stock rom yükleyip tekrar denedim yine olmadı. Farklı pc den atmayı denedim olmadı. Kingoroottan hem pc hem mobil olarak denedim olmadı. Android 6.0.1 kullanıyorum ondanmı kaynaklı acaba bi yol gösterin kafayı yicem. Hata ayıklama oem vs yapıyoru ordan bi sıkıntı yok.

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı Ahmet12312 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Hocam aylardır uğraşıyorum bir türlü yapamadım, direk odinden atıyorum recoveri bilmemne hatası veriyo açılırken açılmıyor. TWRP recovery yükleyip ordan atıyorum yine olmuyor. Hard reset atıp denedim yine olmadı. Romda sıkıntı vardır diye stock rom yükleyip tekrar denedim yine olmadı. Farklı pc den atmayı denedim olmadı. Kingoroottan hem pc hem mobil olarak denedim olmadı. Android 6.0.1 kullanıyorum ondanmı kaynaklı acaba bi yol gösterin kafayı yicem. Hata ayıklama oem vs yapıyoru ordan bi sıkıntı yok.
    Konuda verilen link Android 6 ile uyumlu sizin sorununuz tam olarak neyden kaynaklı maalesef bilemiyorum ama bu konuda nalatılanlarla birçok üyemizin root işlemini başarılı bir şekilde geçrekleştirdiğine dair geri dönüşler aldık.

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler