Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array yigit.vural21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 01 Aralık 2016
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

Note 5 Telefonumun Problemi.

Merhabalar. direk sorunuma geçiyorum. Note 5 6.0.1 Telefonum var Iraktan aldığım İMEİ Kaydımı yapmadım daha. TWRP yükleyip rootlamıştım telefonumu. internetten Supersu pro apk diye root kontrol programı indirdim. aktifleştirdim kuruldu. 1 2 gün sonra rootu kapatayım gerektiğinde kullanırım dedim. programa girip supersu aktif butonunu tersine doğru kaydırdım. hata verdi bir problem oluştu telefonunuzu yeniden başlatın diye başlattım. bootlogosunda takıldı samsung yazısı dönüp duruyor. yazılımmı atmalıyım. ? yazılım atmadan yapabilirmiyim ? ve şunuda eklemeliyim servise verdim adamlar 2 hafta bekletti. sonunda yazılım yükleyemiyoruz diye geri verdi. lütfen yardımcı olurmusunuz ?

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523
    Alıntı yigit.vural21 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Merhabalar. direk sorunuma geçiyorum. Note 5 6.0.1 Telefonum var Iraktan aldığım İMEİ Kaydımı yapmadım daha. TWRP yükleyip rootlamıştım telefonumu. internetten Supersu pro apk diye root kontrol programı indirdim. aktifleştirdim kuruldu. 1 2 gün sonra rootu kapatayım gerektiğinde kullanırım dedim. programa girip supersu aktif butonunu tersine doğru kaydırdım. hata verdi bir problem oluştu telefonunuzu yeniden başlatın diye başlattım. bootlogosunda takıldı samsung yazısı dönüp duruyor. yazılımmı atmalıyım. ? yazılım atmadan yapabilirmiyim ? ve şunuda eklemeliyim servise verdim adamlar 2 hafta bekletti. sonunda yazılım yükleyemiyoruz diye geri verdi. lütfen yardımcı olurmusunuz ?
    Recovery kurtarma moduna girebiliyorsanız ordan fabrika ayarlarına sıfırlayın düzelir. Olmuyorsa download moduna alıp Odin ile yazılım yüklemek gerek. Download modunada geçmiyorsa brcik olmuştur ve pek bir yöntemi yo ancak işinin ehli bir telefoncu halleder.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)