Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array uyeyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 28 Haziran 2018
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

temel bir android sorusu

Merhabalar;

Android programlama bilmediğim için php ile geliştirdiğim bir projem var. Web sitesi üzerinden çalışmaya devam ediyor.

Siteyi responsive tasarladığım için mobil görünümle ilgili bir sorunumuz yok.

Sorum şu:

Bu sitem için hazırladığım bir kısayolu play store'da uygulamalar içerisinde yayımlamak istiyorum. Kullanıcı play store dan kısayol uygulamasını yükleyip çalıştırdığında direkt siteye yönlenecek ve siteyi kullanmaya devam edecek.

Bu mümkün müdür?

Genel Görevli Array Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Ocak 2013
    Konular  20
    Edilen Teşekkür 
     28
    Alınan Teşekkür:   44
    Alıntı uyeyim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar;

Android programlama bilmediğim için php ile geliştirdiğim bir projem var. Web sitesi üzerinden çalışmaya devam ediyor.

Siteyi responsive tasarladığım için mobil görünümle ilgili bir sorunumuz yok.

Sorum şu:

Bu sitem için hazırladığım bir kısayolu play store'da uygulamalar içerisinde yayımlamak istiyorum. Kullanıcı play store dan kısayol uygulamasını yükleyip çalıştırdığında direkt siteye yönlenecek ve siteyi kullanmaya devam edecek.

Bu mümkün müdür?
    Bir nevi reklam gibi olucak,yeni pencere açılıcak ve tarayıcı üzerinden kullanıcak,bunu sahibinden com da yapıyor browser da aynı uygulamasıda,bana kalırsa biraz itici oluyor.

3. Gravity, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)