Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array merhaba 1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 20 Şubat 2015
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     233
    Alınan Teşekkür:   19

Telefondan İndirme Link'i ve Gizlenmiş İçeriği Göremeyenler

Arkadaşlar Özüt ustanın paylaşımlarının altına Telefondan göremiyorum link nerede gibi ifadelerin olduğunu gördüm. Ustanın affına sığınarak bu açuklamayı yapıyorum. Umarım işinizi görür arkadaşlar.

Telefondan link'leri görebilmenin iki yolu var (Bu anlatımlarım Google Chrome Tarayıcısı içindir)

1- İndirmek istediğimiz sayfayı açıyoruz sağ üst köşede üç noktalı yere tıklıyoruz ve aşağı doğru kayarak Masaüstü sitesi yazan yere tıklıyoruz ve işlem bu kadar Sonra paylaşımın teşekkür butonuna tıklayarak telefondan indirme işlemi ve gizli içeriği görmeyi yapabiliyoruz.

2- Telefonumuzdan Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] ana sayfasına giriyoruz ve sayfanın en sonuna gelerek orada Çıkış / Full Site / Yukarı git ibareleri var. Burada yapacağımız işlem Full Site yazan yere tıklıyoruz. İşlem bu kadar ve indirmek veya açıklamasını okumak istetiğimiz paylaşıma giderek ne istiyorsak o işlemi yapabiliyoruz.

Not: Birinci maddede yaptığımız işlemi Telefonumuzdan tüm indirme sitelerinde (Dowland) uygulayabiliriz ve sorunsuzca indirme yapabiliriz.
    Bunu resimli olarak anlatmak isterdim fakat eklenti yapma yetkim olmadığı için paylaşamıyorum aslında formun da eski üyesiyim fakat resimlerin link'ini aşağıda paylaşıyorum.Usta resimleri gerekli görürse konuya ekliyebilir. Umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır. açmışsam şimdiden özür diliyorum.
    Konu özüt tarafından (27 Aralık 2018 Saat 21:44 ) değiştirilmiştir.

2. The Following 2 Users Say Thank You to merhaba 1 For This Useful Post:

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)