- Yükleme detaylarına geçmeden önce bu işlemin riskli bir işlem olduğunu ve rom yükleme işleminden sonra telefonunuzdaki bütün verilerin silineceği konusunu sizlere hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

- Oluşacak herhangi bir sorundan tamamen kendiniz sorumlusunuz.

- Veri kaybı yaşamamak için rom yükleme işleminden önce telefonunuzdaki bilgileri HTC Sync ile yedeklemenizi öneririz. HTC Sync programına Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] ulaşabilirsiniz.

Gerekli Dosyalar :

Yükleme işlemleri için öncelikle yükleyeceğiniz rom dosyasına ve rom dosyasını yüklemek için HTC ROM Update Utility (RUU) isimli programa ihtiyacınız vardır. Bu dosyalara aşağıdan ulaşabilirsiniz :

1. HTC ROM Update Utility (RUU) : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

2. HTC Desire Stock Romlar : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Yükleme Detayları :

Sorunsuz yükleme yapabilmek için lütfen yükleme adımlarını dikkatlice uygulayınız. Yükleme işlemine başlamadan önce lütfen HTC Sync ile telefonunuzu bilgisayarınıza tanıtın ve bataryanızın %80 üzeri dolu olduğundan emin olunuz.

1. Gerekli RUU dosyasını yularıdan verilen klasörden indirip rardan çıkarınız.

2. Yine gerekli olan daha doğrusu tercih ettiğiniz stock romu yukarıda verilen mediafire klasöründen indiriniz.

3. RUU programını çalıştırınız ve programda söylenilenleri adım adım uygulayınız.

Programın tamamı Türkçedir o nedenle söylenilenleri uyguladığınız sürece, sorun yaşamadan kolayca telefonunuzu update edebilirsiniz.