Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
    Genel Görevli Array özüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 01 Aralık 2018
    Konular  37
    Edilen Teşekkür 
     188
    Alınan Teşekkür:   2,457

Samsung Galaxy S10 Etkinliği canlı

Samsung, Galaxy’nin 10. yılı için bugün özel bir tanıtım etkinliği yapacak. Etkinlikte tanıtılacak cihazlar sadece merakla beklenen S10 ve S10 Plus ile sınırlı değil. Daha uygun bütçeli S10e, dev ekranlı S10 X ve katlanabilir Galaxy F de tanıtılması muhtemel modeller arasında.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, Galaxy serisinin onuncu yılı şerefine yeni ‘Unpacked’ etkinliğini 20 Şubat’ta San Francisco’da gerçekleştireceğini açıklamıştı. Uzun zamandır merakla beklenen Galaxy S10 ve S10 Plus’ın tanıtılacağı bu akşamki etkinlik, Samsung’un gerçekleştireceği en büyük tanıtımlardan biri olması bekleniyor.

Aşağıdaki kanaldan canlı izleyebilirsiniz. Saat 10.00 da canlı yayın başlayacak

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

- - - Güncellendi - - -

Hepsi burada.comda ön siparişe girmiş
    Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

2. The Following 3 Users Say Thank You to özüt For This Useful Post:

AndroidEvim Üyesi Array shaq1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 12 Aralık 2018
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     40
    Alınan Teşekkür:   10
    S7 ile devam edeceğim ben ama rakiplerine göre Türkiye satış fiyatı uygun olmuş. Mate 20 Pro 8000 TL'den satışa sunulmuştu galiba, iPhone'lar çok daha uçuktu.

Konular  37
    Edilen Teşekkür 
     188
    Huwai 2.elde çok zarar ettirir.S10 da yeni infinite-0-display ekran mükemmel olmuş.Ceoları tanıtımda bugüne kadar mobil telefonlarda yapılmış en iyi ekran dedi.Birde hiç bir telefonda olmayan yeni teknoloji wifi-6.

AndroidEvim Üyesi Array shaq1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 12 Aralık 2018
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     40
    Alınan Teşekkür:   10
    Telefon özellik olarak her yönden süper, ona lafım yok. Canlısını görmek lazım ama 1200 nits, HDR10+ ekran özellikleri de muazzam. Almama nedenim 3-4 yılda bir telefon değişiyorum. Bu kadar beklemişken dahili 5G modemli bir telefon almak. Seneye standart olur amiral gemilerinde 5G, ülkemizde de aktif olur belki 5G.

AndroidEvim Üyesi Array Delarmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 14 Aralık 2018
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     2
    Alınan Teşekkür:   0
    Alıntı shaq1907 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Telefon özellik olarak her yönden süper, ona lafım yok. Canlısını görmek lazım ama 1200 nits, HDR10+ ekran özellikleri de muazzam. Almama nedenim 3-4 yılda bir telefon değişiyorum. Bu kadar beklemişken dahili 5G modemli bir telefon almak. Seneye standart olur amiral gemilerinde 5G, ülkemizde de aktif olur belki 5G.
    Samsung s10 5g de çıkacak. 2 çeyrek mi yoksa 2.yarı mi orasını kaçırdım. Ama ben nisan 26 bekleyip yurtdışından galaxy fold alacağım.. tax free ile 1700 usd gelir

Konular  37
    Edilen Teşekkür 
     188
    Arkadaşlar selam.
    Konu özüt tarafından (23 Şubat 2019 Saat 18:50 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)