Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array hautay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 02 Temmuz 2019
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

Android studio support v7

Merhaba. Ben android studio kullanmaya yeni başladım. İzlediğim ders videolarında küçük bir oyun için gridlayout kullanmam gerekiyor ve bunu yapmak için "import android.support.v7.app.AppCompatActivity" kodunu programın tanıması lazım ama bu kodu yazdığımda program kodu otomatik olarak siliyor. Elle yazarken "support." kısmından sonra program bana "v4 ve constraint" diye iki seçenek veriyor. Sdklar yüklü ve program güncel. İnternette bulduğum bir kaç çözümü denedim ama işe yaramadı. Aynı sorunu yaşamış ya da çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir misiniz?

Genel Görevli Array Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Ocak 2013
    Konular  20
    Edilen Teşekkür 
     28
    Alınan Teşekkür:   45
    Alıntı hautay Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Merhaba. Ben android studio kullanmaya yeni başladım. İzlediğim ders videolarında küçük bir oyun için gridlayout kullanmam gerekiyor ve bunu yapmak için "import android.support.v7.app.AppCompatActivity" kodunu programın tanıması lazım ama bu kodu yazdığımda program kodu otomatik olarak siliyor. Elle yazarken "support." kısmından sonra program bana "v4 ve constraint" diye iki seçenek veriyor. Sdklar yüklü ve program güncel. İnternette bulduğum bir kaç çözümü denedim ama işe yaramadı. Aynı sorunu yaşamış ya da çözümünü bilen biri varsa yardımcı olabilir misiniz?
    Oluşturduğunuz klasörün başına nokta(.) koymayı denediniz mi gizli klasöre müdahalede bulunmuyor.Samsung cihazımda otomatik cihaz bakımını devre dışı bırakamadığımdan böyle bir yol izliyorum belki işinize yarar.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)