Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array esercebi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 14 Eylül 2019
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

Samsung Galaxy Note 8 için Custom ROM

herkese merhaba,

arkadaşlar geçen hafta içinde sitedeki yönergelere göre custom rom yüklemesi yaptım cihaz snapdragon işlemcili çift hatlı yurt dışı cihazı

cihazı bir gün boyunca güzel güzel kullandım ( twpr + hadesrom ) sonrasında sabah kalkınca aşağıdaki şekilde hata aldım.
    bir gün boyunca FPR Lock Off şekildeydi. ( apk yükleyip off yapmıştım. ) şimdi android açılmıyor

[IMG]file:///C:/Users/EC/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.png[/IMG]

Odin ve Z3X ile stock rom'a dönmeye çalıştım olmadı. bilgisayarımda ve başka bilgisayara samsung driver vb programları yüklüyorum driverlar tam şekilde fakat işlem devam etmiyor

Odinde start yaptığımda aşağıdaki görseldeki gibi uyarı veriyor ( <id:0/008> can't open the serial(com) port odin )

[IMG]file:///C:/Users/EC/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.png[/IMG]
    [IMG]file:///C:/Users/EC/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image003.png[/IMG]

Download mode görseli de aşağıdaki gibi.

[IMG]file:///C:/Users/EC/AppData/Local/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image004.png[/IMG]

Ne yapmam gerekiyor. FPR Lock On şekilde eğer OFF yapabilirsem sanki sorunum çözülecek gibi.

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523
    Yüklediğiniz görüntüler hatalı maalesef görünmüyor Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] veya Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] gibi bir yere yükleyebilirsiniz görüntüleri.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler