Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
    AndroidEvim Üyesi Array Alpago19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 18 Mayıs 2020
    Konular  1
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0

Encryption failed

Arkadaşlar merhaba elimde samsung galaxy s4. gt-ı9505 cihaz var encryption failed hatası verdi odin ile room yüklemeye çalıştım olmadı
    İnternette hangi yol varsa denemeye çalıştım falat yapamadım yardım edermisiniz? Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Genel Görevli Array Gravity - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 24 Ocak 2013
    Konular  20
    Edilen Teşekkür 
     27
    Alınan Teşekkür:   45
    Alıntı Alpago19 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Arkadaşlar merhaba elimde samsung galaxy s4. gt-ı9505 cihaz var encryption failed hatası verdi odin ile room yüklemeye çalıştım olmadı
    İnternette hangi yol varsa denemeye çalıştım falat yapamadım yardım edermisiniz? Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Merhaba hoş geldiniz,genelde bu sorunu s3 cihazlarında yaşamışlar,bir şekilde resetlesenizde telefonunuzda ki bilgilerin kesin ve net kaybolucağı için,farklı stock bir room yüklemeyi deneyin,belki kurduğunuz room başka cihaza ait olabilir,farklı versyon olabilir,sanırım en sağlıklısı bu olucaktır,iyi forumlar.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler