Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 51 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   523

Post Samsung Galaxy S4 i9500 Güncel Firmware & Yükleme Talimatı

Bu konu altında Samsung Galaxy S4 i9500 için en güncel firmwareler (Stock Rom-Orjinal Yazılım) paylaşılacaktır.

Stock rom yükleme işlemi bazı yazılımsal riskler taşımaktadır. Stock rom yükleme esnasında doğabilecek her türlü sorundan kendiniz sorumlusunuz.

Rom yüklemeye başlamadan önce bilgisayarınızda gerekli Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] kurulu olduğundan emin olunuz ve mutlaka Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] alınız.

Yazılımları yüklemek için Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] isimli programı kullanmanız gerekmektedir.

Güncel yazılımlara aşağıdan ulaşabilirsiniz, tüm yazılımlar Türkçe dil desteği içermektedir :

Yazılım Download Linkleri :

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Yükleme Talimatı :

1. Güncel yazılımı indirip rardan çıkarın.

2. Telefonunuzdan Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri bölümünden USB Hata ayıklama modunu aktif edin.

3. Telefonuzu Ses Kısma + Güç Tuşu + Home tuşuna aynı anda basarak "Download moduna" alıp USB kablosu ile pc nize bağlayın.

4. Odin programını çalıştırın, PDA kısmından indirdiğiniz güncel yazılım dosyanızı seçin.

5. Son olarak "Start" butonuna tıklayıp yazılım yükleme işlemini başlatın. Bu işlem yazılımın boyutuna bağlı olarak bikaç dk sürebiliyor, yükleme işlemi tamamlanana kadar usb kablosunu çıkarmayın aksi takdirde telefonunuz brick (kullanılmaz ) duruma gelebilir.

Konu Quattro tarafından (03 Eylül 2015 Saat 17:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: genel düzenleme yapıldı

2. The Following 11 Users Say Thank You to Deepblue For This Useful Post:

AndroidEvim Üyesi Array efsane24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 05 Haziran 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     2
    Alınan Teşekkür:   0
    Kimse yazmamış oluyor mu nasıl oluyor diye. Deepblue dostum, benim telefon galaksi s4, g.kore değilde bilmem nerenin yapımı olduğu orjinal yazılımların bazıları eksik ve bazı yerler tam Türkçe ye çevrilmemiş. Hatta sensörlü olan hiçbir şey çalışmıyor. Bu problemleri düzeltmem için yukarıda bahsettiğin yazılımı yüklemem yeter mi ? Yetmezse ne yapmam gerekir bilgilendirir misin ?

Şimdiden teşekkürler.

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Telefonun modeli ne ? i9505 mi yoksa i9500 mü ?

5. Deepblue, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     2
    Telefon modeli: GT-I9500

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Bu konudaki yazılımı kurarsan büyük ihtimalle bir sorun kalmayacaktır.

Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     2
    Usta kaç defa indirmeye çalıştım zaman aşımına uğradı bu dosyayı 3-4 parçaya bölerek yükleme imkanın var mı ?

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Bu dosyalar samsung destek sitesi olan sam mobile tarafından yükleniyor, idman kullanarak indirmeye çalışın sorun olmayacaktır.

10. Deepblue, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

kosed  

AndroidEvim Üyesi Array kosed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Haziran 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alınan Teşekkür:   2
    saol kardeşim benim yükledim gayet güzel.

12. The Following 2 Users Say Thank You to kosed For This Useful Post:

AndroidEvim Üyesi Array Adventurous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 07 Haziran 2013
    Konular  3
    Edilen Teşekkür 
     10
    Alınan Teşekkür:   3
    benim telefonda da göz ile ekra n kaydırma ve dokunmadan sayfa değiştirmeyi yapamadım i9500 bunu yapmak riskli yazmışsın ümit abi ama i9505 yapmak istiyorum

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı Adventurous Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    benim telefonda da göz ile ekra n kaydırma ve dokunmadan sayfa değiştirmeyi yapamadım i9500 bunu yapmak riskli yazmışsın ümit abi ama i9505 yapmak istiyorum
    O özellikleri bildirim panelinden aktif etmelisin. Parmağını ekranın üzerinden aşağıya doğru kaydır açılan panelde üstteki seçeneklerden Temassız kontrol ve Akıllı kaydırmayı aktif et.

i9500 ve i9505 iki farklı samsung galaxy s4 telefon modelidir, yani yazılım yada ek bir özellik değildir, arasında geçiş yapamazsın... İki farklı cihaz.

Yazılım yükleme işlemi tüm cihazlar için risklidir, bu riske girmek istemeyen firmware veya rom yükleme işlemlerinden uzak durmalıdır.

15. The Following 3 Users Say Thank You to Deepblue For This Useful Post:

Toplam 6 Sayfadan 1. Sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler