Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123
Toplam 29 sonuçtan 21 ile 29 arasındakiler gösteriliyor.
    Atıldı Array Gedikoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 05 Şubat 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     90
    Alınan Teşekkür:   168

Alıntı ttamyurek Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Evet eminim. lg modem aktifken de aynı sonuç. devre dışıyken de. msxml de yüklü. Hatta üstüne windows güncelledi onu. Ama değişen bir şey yok. Telefonumu aldığım yer olan teknosaya götüreceğim.
    En iyisini yaparsın çünkü biraz daha uğraşırdan kötü sonuçlar doğabilir.

AndroidEvim Üyesi Array ttamyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 04 Eylül 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alınan Teşekkür:   0
    Sonunda başardım. Teknosa servise yollanması gerektiğini söyledi. Ben de son bi deneme yapayım dedim. Sanal XP kurdum. Bir-iki denemeden sonra servise göndermeye gerek kalmadan telefonu düzelttim. Artık hiçbir sorun kalmadı. Yardımlarınız için teşekkürler, demekki sorun win7 den kaynaklanıyormuş.

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   522
    Sorunu çözmenize sevindim ancak gerçekten ilginç bir durum. Bu programı en uyumsuz olan Windows 8 de bile kullandım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Neyse önemli olan sorunu çözmüş olmanız, geçmiş olsun

AndroidEvim Üyesi Array ttamyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 04 Eylül 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Sorunu çözmenize sevindim ancak gerçekten ilginç bir durum. Bu programı en uyumsuz olan Windows 8 de bile kullandım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım.

Neyse önemli olan sorunu çözmüş olmanız, geçmiş olsun
    Teşekkürler Win7den çok çektim yahu, nerde bir problem var gelir beni bulur. Öyle problemler çıkıyo ki internette bu sorunu benden başka yaşayan yok. Bir çok programın kurulumunda problem yaşıyorum. Belki de pc yi iyice bozdum. Ya da win7 kurulum dosyalarında bozukluk var. Bunlar hep ucuza kaçmaktan başıma geliyor Çocukluğumdan beri pc kullanıcısıyım. Windows XP den daha samimi bir işletim sistemi görmedim

Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   522
    XP zamanında güzel işletim sistemiydi ama bence onun devri kapandı artık, yeniliklere açık olmak ve teknolojiye ayak uydurmak lazım. Windows XP günümüz teknolojisine uyumlu değil ve 2014 den sonra Microsoft'un desteğini XP den çekmesi ile açıklarla dolu açık hedef haline gelen bir sistem olacak. Bu durumda özellikle XP de direten şirketler çok büyük zarara uğrayacaklardır. Normal ev kullanıcısı pek etkilemeyebilir ama yinede açıklarla dolu bir sistem ister istemez mutlaka ev kullanıcısınıda etkileyecektir.

Yaklaşık 5 yeşene Windows XP kullandım, Windows 7 çıkınca Windows 7 ye geçtim ve 2 senede onu kullandım hiç bir hata veya sorunla karşılaşmadım. Windows 8 çıkınca da Windows 8 e geçtim. İlk başlarda biraz zorluk çektim alışılmadık bir dizaynı olduğu için Ama 1-2 ay kullanınca tamamen alıştım ve şuan kesinlikle ne XP ye ne de Windows 7 ye dönmek istemiyorum. En yeni sistem her zaman en iyisidir bana göre.

AndroidEvim Üyesi Array muhammet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 07 Kasım 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    admin forbidden diyo lg usb de

AndroidEvim Üyesi Array coder44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 16 Kasım 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Merhaba Hocam Telefonunuzun hafıza kartı ve sim kartını çıkarınız, ardından batryayı takarak ses kaldırma butonuna basılı tutunuz ve SW/Update ekranı gelene kadar bekleyiniz. sw/update gelmiyor ses kaldırma kastınız ses kısmamı bende çalışmıyor lütfen yardım

AndroidEvim Üyesi Array coder44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 16 Kasım 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    tamam herşeyi hallettim değişik romlarıda yükledim hiçbiri stabil değil (kamera,wifi,radyo hiç çalışmıyor)orginal roma geri döndüm orginal rom diğerlerinden iyi çalışıyor sadece hızlı şarj bitiyor.Lg güncelleme vermeyecek bu gidişle...

AndroidEvim Üyesi Array MeteKRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 10 Mart 2015
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Yardım ya cihaz öldü abi bunu deniyecem şimdi inş olur

- - - Mesajlar Birleştirildi - - -

abi yav şu rds açılmıyor bende

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 123

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler