Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
    Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     451
    Alınan Teşekkür:   518

Huawei U8850 Firmware Yükleme (Yazılım Yükleme)

Eğer herhangi bir sebeple cihazınız yavaşlarsa veya yazılım sorunları nedeni ile cihazınız kullanılmaz duruma gelirse bu sorunu Orjinal Rom yani Stock Firmware yükleyerek aşabiliriz.

Uyarı : Firmware yükleme işlemleri risklidir, cihazınızı garanti dışı bırakabilir veya brcik edip tamamen kullanılmaz duruma getirebilir. Bütün sorumluluk size aittir.

Gerekli Araç ve Uygulamalar :

1. Gingerbread 2.3 Orjinal Yazılım : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

2. Upgrade Tool v1.8.4 : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Eğer yukardaki linkler çalışmaz ise aşağıdaki linki açın "Software" sekmesini seçin gelen sayfadan "U8850_upgrade_tool_V1.8.4" ve "HUAWEI_U8850_Android_2.3_V100R001C10B244SP22_Russ ia _Channel" dosyalarını indirin.

Alternatif Link : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Kurulum Yönergeleri :

1. Upgrade Tool'u indirip rardan çıkarın ve kurulumunu yapıp çalıştırın.

2. Yine Yukarıdaki linkten orjinal romu indirin ve rardan çıkarın.

3. Cihazınızı USB Kablosu ile pc ye bağlayın.

4. Upgarde Tool'da "Please Select Software Image File" kısmına indirmiş olduğunuz firmware dosyasını yerleştirin.

5. Upgarede Tool'da sol altta Phone is connected dediği zaman Next butonu aktif olacak Next diyip devam edin, gelen sayfadan yine Next diyin kurulum işlemi başlayacaktır.

6. Yükleme tamamlandığında "Finish" butonuna tıklayın ve cihazınızı yeniden başlatın.

2. The Following 5 Users Say Thank You to Deepblue For This Useful Post:

AndroidEvim Üyesi Array emre_ordulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 11 Ağustos 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0
    Telefondan yapılanı varmıdır.

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     451
    Yok maalesef. Custom rom değil bu, Stock Firmware. Stock firmware ancak bu şekilde yüklenir.

Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Bilgisayar dolu suanda baska zaman yaparım.bide şarj konusunda sıkıntı olmaz değilmi.rootlu rom yapmıştım rootu unroot yaptımda rom kaldı.bu romda tam orjinalimi ??

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     451
    Evet tam orjinal bu. Normal telefonu ilk aldığınızdaki yazılım nasıl şarj harcıyorsa bu da öyle harcar, bir farkı yok.

Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    teşekkürler.eyvallah hacı çok sağol

- - - Mesajlar Birleştirildi - - -

çok sağol kafayı yiyecektim vallaaaaa.

AndroidEvim Üyesi Array gringo11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 10 Eylül 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   1
    Eline sağlık saol

9. gringo11, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

AndroidEvim Üyesi Array atilay28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 01 Kasım 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    öncelikler merhaba arkadaşlar son çareyi sizin paylaştıgınız konu oalrak düşünüyorum ama öncelikler sorman gereken bazı sorular var arakadaşlar ben custom rom yukledım ve pişmanın gayet stabil bir şekilde çalısıyordu fakat gercekten cok pişmanın ve cok sıkıcı orjınal rom aryıordum haftalardır ve bu konuyu gordum öncelikler arayüzü telefonun orjınal arayuzumu acaba 3d li olan ve kvk romumu çünkü siz yukarıda rus romu demıssınızde bende rom atarken tele cwm için rus romu yuklemıstım ama orjınalı ıle hıc alakası yoktu acaba buda oylemı yoksa telefonu ılk aldıgımız gunkı gıbımı şimdiden yardımcı oalnalra teşekkürümü sunuyorum.

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     451
    Alıntı atilay28 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    öncelikler merhaba arkadaşlar son çareyi sizin paylaştıgınız konu oalrak düşünüyorum ama öncelikler sorman gereken bazı sorular var arakadaşlar ben custom rom yukledım ve pişmanın gayet stabil bir şekilde çalısıyordu fakat gercekten cok pişmanın ve cok sıkıcı orjınal rom aryıordum haftalardır ve bu konuyu gordum öncelikler arayüzü telefonun orjınal arayuzumu acaba 3d li olan ve kvk romumu çünkü siz yukarıda rus romu demıssınızde bende rom atarken tele cwm için rus romu yuklemıstım ama orjınalı ıle hıc alakası yoktu acaba buda oylemı yoksa telefonu ılk aldıgımız gunkı gıbımı şimdiden yardımcı oalnalra teşekkürümü sunuyorum.
    Link Huawei sitesinden alındı herşey %100 orjinal.

AndroidEvim Üyesi Array atilay28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 01 Kasım 2013
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    teşekkür ederim kardeşim fakat ben şöyle bir sorun ile karsılastım benım mtelefonda suan 4.0.4 ıcs romu var ve ben telı usb ıle pc ye bagladıgım zaman pc usb yı okuyor hi suite programınıda kullabılıyorum fakat stıl 3 programında romu sevtıgım zaman alttakı secenegıde denılen gıbı yapıyorum fakat next yazısı gelmıyor bi yardımcı olurmusunuz. şimdiden yardımcı olanlara teşekkür ediyorum

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler