Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
    Root Directory Array Deepblue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Ocak 2013
    Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alınan Teşekkür:   522

LG G3 D855 Android 5.0 Lollipop Kurulumu

Gerekliler :

Android 5.0 Lollipop KDZ Dosyası (D855TR20H): Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

LG Flash Tool 2014 : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

İşlem Yönergeleri :

Eğer bilgisayarınızda LG USB sürücüleri yüklü değilse öncelikle LG USB sürücülerini yükleyin ve ayarlardaki Geliştirici seçeneklerinden "USB Hata Ayıklama" modunu aktif edin.

1. Yukardaki dosyaları indirin ve LG Flash Tool'u rardan çıkararak exe'sini çalıştırın.

2. USB kablosunu bilgisayara bağlayın ancak diğer ucunu henüz telefona takmayın.

3. Telefonu kapatın.

4. Ses yükseltme tuşuna basılı tutarak USB kablosunun diğer ucunu telefona takın ve download modu gelene kadar elinizi ses yükseltme tuşundan çekmeyin.

5. Download moduna geçtiğinizde LG Flash Tool üzerindeki "Select KDZ file" alanının sağında bulunan seçim ikonuna tıklayın.

6. İndirmiş olduğunuz KDZ dosyasını seçip Aç butonuna tıklayın.

7. Buradan "Normal Flash" seçeneğine tıklayarak devam edin.

8. Gelen pencereden direk "START" butonuna tıklayın.

9. Burada hiç birşeyi değiştirmeden ekranda gördüğünüz şekilde olacak şekilde "OK" butonuna tıklayın.

10. Herhangi bir hata gelirse "OK" diyerek devam edin ve telefonunuzun ekranından yükleme durumunu takip edin. Yükleme tamamlanınca telefon otomatikmen kapanıp açılacaktır. Yükleme tamamlanana kadar USB kablosunu çekmeyin.

Yükleme tamamlanıp telefon kapanıp açıldıktan sonra ilk açılış biraz uzun sürebilir sabırla bekleyiniz.

Ekran Görüntüleri :

2. Deepblue, aşağıdaki üyeler bu faydalı mesajın için sana teşekkür etti.

AndroidEvim Üyesi Array ahmedhaltas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 02 Nisan 2015
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     0
    Alınan Teşekkür:   0
    Buradaki Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] türkiye romlarından en son ssürümünü indirip o kdz dosyası ile güncelleyebilirmiyim sorunsuz ?

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı ahmedhaltas Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Buradaki Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.] türkiye romlarından en son ssürümünü indirip o kdz dosyası ile güncelleyebilirmiyim sorunsuz ?
    Evet, güncelleyebilirsiniz.

AndroidEvim Üyesi Array baran1252 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 08 Temmuz 2015
    Konular  0
    Edilen Teşekkür 
     1
    Alıntı Deepblue Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

Gerekliler :

Android 5.0 Lollipop KDZ Dosyası (D855TR20H): Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

LG Flash Tool 2014 : Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]

İşlem Yönergeleri :

Eğer bilgisayarınızda LG USB sürücüleri yüklü değilse öncelikle LG USB sürücülerini yükleyin ve ayarlardaki Geliştirici seçeneklerinden "USB Hata Ayıklama" modunu aktif edin.

1. Yukardaki dosyaları indirin ve LG Flash Tool'u rardan çıkararak exe'sini çalıştırın.

2. USB kablosunu bilgisayara bağlayın ancak diğer ucunu henüz telefona takmayın.

3. Telefonu kapatın.

4. Ses yükseltme tuşuna basılı tutarak USB kablosunun diğer ucunu telefona takın ve download modu gelene kadar elinizi ses yükseltme tuşundan çekmeyin.

5. Download moduna geçtiğinizde LG Flash Tool üzerindeki "Select KDZ file" alanının sağında bulunan seçim ikonuna tıklayın.

6. İndirmiş olduğunuz KDZ dosyasını seçip Aç butonuna tıklayın.

7. Buradan "Normal Flash" seçeneğine tıklayarak devam edin.

8. Gelen pencereden direk "START" butonuna tıklayın.

9. Burada hiç birşeyi değiştirmeden ekranda gördüğünüz şekilde olacak şekilde "OK" butonuna tıklayın.

10. Herhangi bir hata gelirse "OK" diyerek devam edin ve telefonunuzun ekranından yükleme durumunu takip edin. Yükleme tamamlanınca telefon otomatikmen kapanıp açılacaktır. Yükleme tamamlanana kadar USB kablosunu çekmeyin.

Yükleme tamamlanıp telefon kapanıp açıldıktan sonra ilk açılış biraz uzun sürebilir sabırla bekleyiniz.

Ekran Görüntüleri :

Kardeşim Benim LG G3 D855 Kore Malı Yani Spot Mal Bu Yüzden Bir Sorun Olurmu Yani İMEİ İle İlgili Felan ?? Sizi Bekliyorum ...

Konular  224
    Edilen Teşekkür 
     452
    Alıntı baran1252 Nickli Üyeden Alıntı Sevgili ziyaretçi kayıt olmadan linkleri göremezsin, kayıt olmak için buraya tıkla.]
    Kardeşim Benim LG G3 D855 Kore Malı Yani Spot Mal Bu Yüzden Bir Sorun Olurmu Yani İMEİ İle İlgili Felan ?? Sizi Bekliyorum ...
    Replika mı cihaz? Kore malından kastınız nedir?

AndroidEvim Üyesi Array silivriserdar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    K.Tarihi : 17 Eylül 2014
    Konular  2
    Edilen Teşekkür 
     1
    Arkadaşlar Lg-E460 (LG L5 2) modeli var elimde kdz flash tool 2014 ile yükleme yapmaya çalıştım, tamamlanmasına az kala kdz Flaş tool durduruldu hatası verdi ve telefon download modda kaldı. Nasıl çıkarım bu moddan.

Pili çıkardım taktım olmadı, ses tuşlarında da bir sıkıntı yok devre dışı bıraktım. 2 tane yazılım var kdz biri 488 mb biri 515 mb 2'de Türkiye rom'u 2'de denedim gene çıkmadı. Tekrar tekrar işlemi Yaptım kdz Flaş tool durduruldu hatası vermeye devam etti. Lg support ile deniyorum yazılımını indiriyor fakat download modda olduğu için galiba oda yükleme yapmıyor.

Tekrar deneyin deyip duruyor. Telefonu Görmüyor galiba. Normalde aygıt yöneticisinde telefon lg com Görülüyor download modda olduğu için.

İPhone 5s 16 gb iOS 8.4 jailbreak

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler